O nás denisa

Pleť vnímam nielen cez „problém", ale snažím sa nájsť príčinu problému, či je to zdravotného alebo psychosomatického pôvodu, ako sa zákazník stravuje,  a pod. Rada Vám poskytnem komplexné poradenstvo týkajúce sa krásy a zdravia, samozrejmosť je výber vhodných produktov na domácu starostlivosť.

BEAUTY ART COSMETICS - IPL TRVALÁ EPILÁCIA.

Každá žena a v dnešnej dobe si myslím, že aj muž túžia po krásnej a zdravej pleti. Aj ja som takú chcela mať, bohužiaľ sa mi to nedarilo a na vlastnej koži som spoznala, aké to je mať problematickú pleť. V čase, keď som začala pracovať pre nemenovanú kozmetickú spoločnosť ako manažérka, som objavila čaro prírodnej kozmetiky spracované najnovšími modernými technológiami. Ako manažér som mala možnosť navštevovať a spoznávať nielen kozmetické salóny, obchody s prírodnou kozmetikou, ale aj kliniky a veľké beauty centrá. Vtedy som si povedala, že raz budem aj ja vlastniť kozmetický salón, ale môj prístup ku klientom bude iný. Zistila som, že vo veľa salónoch chýba prístroj na epiláciu a to bola moja počiatočná cesta a zároveň cieľ budovania salónu, klientely, značky a hlavne individuálneho, ľudského prístupu ku každému jednému zákazníkovi.

Pevne verím, že oceníte v salóne nielen lokalitu, jeho interiér, ale hlavne kvalitu ošetrení, profesionalitu, kvalitu prístrojov a v neposlednom rade, aj to, že chcem aby ste sa u mňa cítili ako doma a budete sa ku mne radi vracať.

 

CERTIFIKÁTY

Picture of Rázová vlna Storz Medical

Rázová vlna Storz Medical

CERTIFIKÁT

Mgr. Denisa Černáková - absolvovala zácvik so špecifickým zameraním na tento zdravotnícky prostriedok: " MASTERPULS MP ultra "

Picture of PRX-T

PRX-T

Certifikát

Mgr. Denisa Černáková - absolvovala úplný teoretický a praktický kurz školenia z Inovatívnej technológie bez injekčného remodelovania dermy.

Picture of Kozmetické multifunkčné zariadenie 4v1

Kozmetické multifunkčné zariadenie 4v1

CERTIFIKÁT

Mgr. Denisa Černáková - absolvovala školenie na kozmetické multifunkčné zariadenie 4v1 od "Activ"