Prístrojová Lymfodrenáž Erik

Prístrojová Lymfodrenáž

Prístrojová Lymfodrenáž

Táto inteligentná terapeutická metóda realizovaná prístrojom vyvinutým špeciálne pre ošetrenie tela – presoterapia (lymfodrenáž), je ideálnym riešením na zmiernenie a odstránenie celulitídy. Redukcia objemu tela a spevnenie tela a pokožky sú ďalšími oblasťami, na ktoré je táto metóda zameraná a mimoriadne účinná. Lymfodrenážna prístrojová masáž je odporúčaná pri každom ošetrení na odbúranie tuku (formovanie tela) – kavitácia, kryolipolýza, rádofrekvencia, pretože aktivuje obeh (žilový a lymfatický), stimuluje opätovnú absorbciu intersticiálnych tekutín (teda aj odbúraných tukov pri procese kavitácie,…) a drenáž týchto tekutín a tukov smerom k organickým filtrom.

Je dôležité vedieť, že správne fungovanie lymfatického systému je nepostrádateľné nielen pre našu krásu a pevné telo, ale predovšetkým pre naše zdravie. Bezproblémovému toku lymfy je však veľmi často potrebné pomôcť, pretože si svoje telo neustále zanášame nevhodnou stravou, nesprávnym pitným režimom a tiež nezdravým životným štýlom ako je stres, nepravidelná strava, nedostatok tekutín či nedostatočný pohyb. Odporúčaná dĺžka ošetrenia je od 20 – 60 minút, resp. závisí od individuálnych potrieb a požiadaviek klienta. Ošetrenie je vhodné opakovať min. 2 – 3 krát týždenne.

Prístrojová Lymfodrenáž

● Odstránenie celulitídy ● Zoštíhlenie tela ● Viditeľný estetický účinok ● Nespochybniteľný terapeutický účinok ● Zlepšenie trofizmu a obnovenie pružnosti pokožky ● Celková detoxikácia organizmu ● Relaxačný pôžitok ● Prevencia kŕčových žíl (pocit ťažkých nôh, unavené nohy, edém, zadržiavanie tekutín atď.) ● Edémy po chirurgickom zákroku ● Prevencia trombózy ● Pri ošetreniach po zásahoch estetickej chirurgie pre opätovné nastolenie normálneho stavu v danej oblasti ● Zlepšenie periférneho obehu ● Stimulácia spätného žilového a lymfatického obehu ● Časovo nenáročné ošetrenie, ktoré môžete absolvovať kedykoľvek počas dňa
● Infekcia v akútnej fáze ● Tuberkulóza ● Zistený zhubný nádor alebo podozrenie na nádor ● Vysoký krvný tlak ● Kardiostimulátor ● Poruchy činnosti obličiek ● Zlyhanie srdca ● Astma ● Hypertyreóza

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať a objednajte si termín na osobnú nezáväznú konzultáciu, kde s Vami prejdeme Vaše očakávania, ucelenú predstavu o výslednom efekte podľa Vašich požiadaviek a možností.

Cenová ponuka “Prístrojová Lymfodrenáž”

30 minút 1 vstup 12€
30 minút 6 vstupov (5+1 grátis) 60€
30 minút 12 vstupov (10+2 grátis) 120

Možnosť kombinovať s rázovou vlnou alebo inými ošetreniami