Trvalá laserová epilácia denisa

Laserová epilácia so Syneron Candela

Laserová epilácia SYNERON CANDELA

Mnohí klienti si želajú zbaviť sa chĺpkov jednoducho, rýchlo a hlavne natrvalo. Salón NATURESTETICA - Estetické štúdio Vám prináša profesionálne laserové ošetrenie s diódovým laserom.
Laserová epilácia redukuje nežiadúce ochlpenie na tvári a celom tele s vyšším komfortom.
Dajte navždy zbohom holeniu, zarastaniu chĺpkov či vyrážkam po holení, bolestiam pri depilácií voskom, začervenaniu.

Trvalá epilácia

Laserová epilácia diódovým laserom spočíva v odstránení ložiska rastu ochlpenia. To sa nachádza vo vlasovej cibuľke, vo fáze rastu vlasu. Pri epilácii preniká laserový lúč k ložisku a selektívne vyvolá tepelné zničenie vlasovej cibuľky. Pre úplné odstránenie nežiadúceho ochlpenia je nutné ošetrenie opakovať. Počas jedného ošetrenia je zničených cca 80 % chĺpkov v štádiu rastu. S každou ďalšou epiláciou je sila chĺpku, rýchlosť rastu a pigmentácia znižovaná.
Vďaka aplikačným hlaviciam možno pomocou epilácie ošetrovať nielen malé plochy, akou je horná pera, ale aj veľké plochy, ako napríklad chrbát, hrudník alebo celé dolné končatiny. Epilácia je vhodná na odstránenie chĺpkov na malých plochách až po veľké, napríklad horná pera, až po chrbát alebo hrudník. Epilácia je vhodná pre všetky typy pleti žien i mužov.
Pre dosiahnutie najlepšieho výsledku, by mal zákazník dodržať predepilačnú prípravu: 1. oholiť si chĺpky deň pred zákrokom. 2. 2 týždne pred epiláciou nepoužívať depilačný krém. 3. minimálne mesiac chĺpky nevytrhávať. 4. nepoužívať samoopaľovacie krémy. 5. pokožka by nemala byť pred laserovou epiláciou čerstvo opalená. 6. v deň ošetrenia nepoužívať antiperspiranty, deodoranty, telové mlieka a oleje.
Strojček na srdci (pacemaker) alebo vnútorný defibrilátor. Povrchové kovové elementy alebo implantáty na ošetrovanom mieste. Rakovina, príp. onkológia. Ochorenie srdca. Tehotnosť a dojčenie. Iný aktívny problém na ošetrovanej oblasti poranenia, psoriáza, ekzém, vyrážky. Užívanie liekov, vitamínov a výživových doplnkov, ktoré povzbudzujú senzitivitu k svetlu a vlnovým dĺžkam takých ako Isotretinoin (Accutane) počas posledných 6 mesiacov, Tetracyklín, alebo St. John's Wort počas posledných dvoch týždňov. Užívanie liekov stimulujúcich vlasový rast ako Minoxidil. Ošetrenie na mieste tetovania alebo permanentného make-upu. Po botoxových injekciách odstup 1 týždeň. Po výplniach s kyselinou hyalurónovou odstup 2 týždňe. Po syntetických výplniach (napr. silikóny)- neošetrovať dannú lokalitu!

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať  a objednajte si termín na osobnú nezáväznú konzultáciu, kde s Vami prejdeme Vaše očakávania, ucelenú predstavu o výslednom efekte podľa Vašich požiadaviek a možností.

Cenová ponuka “Epilácia tela”

15 minút Podpazušie 35€
60 minút Predkolenie od 100€
45 minút Predlaktie od 70-90€
60 minút Stehná od 100€
60 minút Celé horné končatiny od 90€
120 minút Celé dolné končatiny od 220€
15 minút Linea Alba 25€
20 minút Triesla 60€
30 minút Chrbát ½ 130€
60 minút Chrbát celý 200€
60 minút Hrudník od 90€
30 minút Intímna oblasť 90€
30 minút Bikiny (plavková oblasť) 50€
15 minút Prsty (ruky alebo nohy) 30€

Cenová ponuka “Epilácia tváre”

15 minút Horná pera 25€
15 minút Brada od 30€
15 minút Krk 30€
15 minút Brada/krk (brada/líca) 50€
15 minút Šija 35€

Zvýhodnená ponuka

45 minút Podpazušie+ bikiny 75€
90 minút Podpazušie + celé dolné končatiny 250€
70 minút Podpazušie + predlaktie 120€
30 minút Celá tvár 60€
1 impulz Pigmentové škrvny 0,20€
1 impulz Teleangiektázie (cievne metličky) 0,20€
1 impulz Veľké plochy 1 impulz 0,15€

Ceny sa môžu líšiť, v závislosti od plochy a počtu impulzov