MICROSON PEN HIFU Erik

Najnovšia 4D ultrazvuková terapia /ultherapia/ je revolučná metóda v omladzovaní - neinvazívna alternatíva chirurgického faceliftingu s okamžitým efektom a s vyššou účinnosťou oproti starším typom ultherapie. Je to vysoko intenzívne fokusovaný ultrazvuk / High-intenzity focused ultrasound/, ktorý získal FDA a CE certifikáciu. Ide o bezkonkurenčne najúčinnejšie neinvazívne anti-ageing ošetrenie v súčasnosti. Ošetrenie zasahuje hlboké vrstvy tkaniva, využíva sa k okamžitému liftingu a zlepšeniu stavu pokožky. Metódu možno použiť na celú tvár, krk a dekolt. Ošetrenie je vhodné pre klientov, ktorí majú pocit ochabnutia pokožky, alebo pre tých, ktorí nie sú naklonení invazívnym výkonom niťovému alebo operačnému liftingu.

Najčastejšie ošetrované lokality:

  • Lifting a spevnenie líc a oblasti línie sánky
  • Lifting obočia a viečok
  • Odstránenie a spevnenie podbradku, vyrysovanie sánky
  • Vyhladenie krku a dekoltu

Priebeh ošetrenia:
Pri ošetrení sa priloží ultrazvuková sonda, ktorá vysiela vlny - presne cielené impulzy do hĺbky 1,5 mm až 13mm (v závislosti od sondy a ošetrovanej oblasti) pod pokožku. Tá reaguje stiahnutím a vďaka tomu sa v nej začne vytvárať nový kolagén a pleť sa viditeľne vypína a spevňuje. HIFU terapia teda nerieši problém zvonku, ale zvnútra bez porušenia celistvosti kože. Výhodou ošetrenia je, že tvorba kolagénu prebieha naďalej aj po zákroku. Výsledky z ošetrenia pretrvávajú aj niekoľko rokov.

Ošetrenie naštartuje celkový regeneračný proces. Okamžite po ošetrení je pocit napnutia pokožky. Lifting a spevnenie pokožky, zmenšenie podbradku, redukcia vrások je možné pozorovať po niekoľkých týždňoch, finálny efekt po 2- 3 mesiacoch.

Priebeh ošetrenia je nebolestivý, alebo mierne bolestivý, citlivejší klienti môžu mať nepríjemné pocity z pôsobenia ultrazvuku, čo sa dá upraviť znížením intenzity. Po ošetrení môže byť mierne začervenanie, pocit napnutia pokožky, mierna citlivosť v mieste ošetrenia na dotyk niekoľko dní. Zákrok je možné vykonávať v každom ročnom období.

● tehotenstvo ● dojčenie ● onkologické ochorenia ● infekčné a systémové ochorenia v akútnej fáze
● omladenie tváre ● lifting tváre ● napnutie, spevnenie pokožky ● ľahšia redukcia periorbitálnych, periokulárnych a nasolabiálnych vrások ● lifting obočia a brady
● rýchle, efektné nechirurgické omladenie tváre ● úsporné a optimálne hlavice v tvare pera s dlhou životnosťou a veľmi flexibilnou manipuláciou ● cena prístroja je v porovnaní s predchádzajúcimi kvalitnými HIFU modelmi výrazne lepšia ● tri hĺbky ošetrenia tváre (1,5 mm, 3,0 mm a 4,5 mm) ● používateľ prístroja reguluje počet nástrelov a ich rýchlosť ● optimálne užívateľské rozhranie ● tri hlavice v tvare pera na rozličné hĺbky ošetrenia

Cenová ponuka “MICROSON PEN HIFU”

Lifting celá tvar 400€
Lifting líca, nasolabiálne vrásky a sánka 220€
Lifting čelo a okolie očí 200€
Lifting okolie očí (vrchné a spodné viečka) 150€
Lifting podbradok 190€
Ošetrenie okolia úst- fajčiarske vrásky 120€
Ošetrenie krku 150€
Ošetrenie dekoltu 200€
Ošetrenie celá tvár, krk, dekolt 600€

Výhodný balík

Ošetrenie celá tvár a krk 500€

Výhodný balík

Ošetrenie krk, dekolt 280€

Výhodný balík